Arсelik K3300 | Automatic turkish coffee maker machine | Espresso coffee machine | Cordless electric coffee pot gift for 220V
SALE
ID: 84603

Arсelik K3300 | Automatic turkish coffee maker machine | Espresso coffee machine | Cordless electric coffee pot gift for 220V

0.0 (8 votes) | 1 orders
Price: US $476.83 / piece
Discount Price:
US $235.60 / piece
-51%
Quantity

Arçelik K-3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahve Makinesi
Türk kahvesini tam kıvamında içmeniziçin üretilen kahve makineleri farklı özellik ve tasarımları ile dikkat çeker. Yorgunluğunuzu atmanız için içmek istediğinizkeyif kahvesini Türk kahvesi makineleri ile hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.Arçelik K-3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahve Makinesi Beyaz, ergonomik tasarımı ile ofis ve ev gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilme özelliği ile bir adım öne çıkar.ArçelikMini Telve Türk Kahve Makinesisayesinde sevdiklerinize kısa sürede lezzetli bir kahve hazırlayarak sohbetinize dilediğinizce devam edebilirsiniz.
ArçelikMini Telve ile Köpüklü Bir Türk Kahvesi
ArçelikMini Telve, Türk kahvesini hayatının önemli bir parçasına dönüştüren herkesin tercihidir. Türk kahvesi makinesi, sade ve şık tasarımı ile mutfaklarınıza estetik bir görünüm katarken pratik kullanımı ile de hayatınızı kolaylaştırır.
Türk Kahvenizi NiçinArçelikMini Telve'den İçmelisiniz?
Tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile siz pek çok fayda sunanArçelik K-3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahve Makinesi Beyaz, pişirdiği kahveler ile hayat enerjinizi yükseltir.
Taşma ve aşırıısınma emniyet ileotomatik kapanma sistemi sayesinde kahvenizigüvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Cook Sense teknolojisi ile kahvenizi ideal kıvamında, başında beklemeden pişirebilirsiniz.Sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile kahveniz hazır olduğundasize haber verir. Taşmayı önleyen Anti Spill teknolojisi, olası kazalara karşı korunmanızı sağlar. Tek tuşla kontrol edebildiğiniz ürünün kullanımı ve bakımı oldukça kolay olduğu için zamandan kazanabilirsiniz.
İşlevsel Teknik Detaylar
Güç: 670 Watt Fincan Kapasitesi: 3 Cezve Malzemesi: Plastik Su Bitme Emniyeti: Var
Yenilikçi Teknolojiye Sahip Ürünlerin Markası
1955 yılında Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından Türkiye'de kurulan Arçelik, ürün çeşitliliği ile hemenher kesime hizmet verir. Beyaz eşya üreticisi olan marka, yaklaşık 100 ülkeye ihracat yapar. Arçelik çeşitli markalarda ürettiği ürünleri iletüm tüketici segmentlerine ulaşır.

Kompakt gövde tasarımı ile yerden tasarruf sağlayan Arçelik K-3300 Türk kahvesi makinesi, pratiklik ve işlevsellik bekleyen kullanıcılara kısa sürede hazırlayabilecekleri enfes bir Türk kahvesi lezzeti sunuyor. Ev veya ofis ortamında güne tam kıvamında bir Türk kahvesi ile başlamak isteyenler için kullanımı ve temizliği oldukça kolay olan teknolojik bir donanım sunan model, sahip olduğu emniyet sistemleri sayesinde güvenliği artırıyor.
Geleneksel Tadı Yakalayan Modern Pişirme Metodu
 • Geleneksel Türk kahvesi tadını modern pişirme metoduyla size sunan model, hızlı pişirme teknolojisi sayesinde birkaç dakikada içeceğinizi hazır hâle getiriyor.
 • Pişmeyi algılayan Cook Sense teknolojisikahvenizin başında beklemenize gerek kalmadan ideal kıvamda Türk kahvesi hazırlamanızı sağlıyor.
 • Maksimum 3 kişilik kahve pişirmenize olanak veren model, misafirlerinize hızlı hizmet etmenize yardımcı oluyor.
 • Anti Spill teknolojisi taşmayı önleyerek istenmeyen kazalara karşı ek güvenlik sistemi sunuyor.
 • Kullanımı ve temizliği oldukça kolay olan cihaz, zaman ve emek tasarrufu sağlıyor.
 • Cihazın sahip olduğu taşma emniyet sistemi,aşırı ısınma emniyet sistemi ve otomatik kapanma sistemi güvenliğinizi koruyor.
  Yüksek Performans ile Güvenliği Buluşturan Teknoloji
 • Güç: 670 W
 • Cezve Malzemesi: Plastik
 • Sesli İkaz: Var
 • Durum Işığı: Var
 • Su Bitme Emniyeti: Var
  Kullanıma Hazır Kutu İçeriği
  28 x 21,5 x 22,8 cm boyutlarında ve 1,88 kg ağırlığında olan Arçelik K-3300 Türk kahvesi makinesi modelinin taşıma koşullarına uygun olarak paketlenmiş kutu içeriğinde; cezve, ölçü kaşığı, elektrik kablosu ve kullanım kılavuzu bulunuyor.
  İnovatif Beyaz Eşya ve Ev Aletleri Markası
  Vehbi Koç ve Lütfi Doruk öncülüğünde 1955’te İstanbul’da kurulan Arçelik A.Ş., beyaz eşya ve ev aletleri ürünlerinin tasarım, üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütüyor. 100’den fazla ülkeye ürün gönderimi yapan başarılı üretici, kullanıcı memnuniyeti odaklı bir hizmet politikası izliyor.
  Mutfakta az yer kaplayan, kullanımı ve temizliği oldukça pratik olan kaliteli malzemeden üretilmiş bir Türk kahvesi makinesine gereksinim duyuyorsanız Arçelik K-3300 Türk kahvesi makinesiihtiyacınızı fazlasıyla gidermeyi vadediyor.

  Arçelik K3300 Beyaz Telve, kahve saatinizin vazgeçilmezi olacak!
  Arçelik K3300 Beyaz Telve Türk Kahvesi Makinesi, "Cook Sense Teknolojisi" sayesinde pişmeyi algılar ve "Anti Spill Teknolojisi" sayesinde taşmayı önleme özelliğine sahiptir.
  Ürün Özellikleri:

  Sesli uyarı ve ışıklı uyarı özellikleri sayesinde kahveniz piştiğinde sizi bilgilendirir.

  Ölçü kaşığı paket içerisinde bulunur.
  3 fincan kahveyi aynı anda yapabilirsiniz.

  Tek tuşla kontrol imkanı sunuyor.

  24 ay garanti süresi kapsamındadır.

  670 W güç ile çalışır.

  Ölçüler:

  Ağırlık 1.88 kg

  Yükseklik 23.7 cm

  Derinlik 17.9 cm

  Genişlik 15.7 cm

  • Certification: CE
  • Origin: TR(Origin)

  SHIPPING AND DELIVERY

  We are proud to offer international shipping services that currently operate in over 200 countries and islands world wide. Nothing means more to us than bringing our customers great value and service. We will continue to grow to meet the needs of all our customers, delivering a service beyond all expectation anywhere in the world.

  How do you ship packages?

  Packages from our warehouse in China will be shipped by ePacket or EMS depending on the weight and size of the product. Packages shipped from our US warehouse are shipped through USPS.

  Do you ship worldwide?

  Yes. We provide free shipping to over 200 countries around the world. However, there are some location we are unable to ship to. If you happen to be located in one of those countries we will contact you.

  What about customs?

  We are not responsible for any custom fees once the items have shipped. By purchasing our products, you consent that one or more packages may be shipped to you and may get custom fees when they arrive to your country.

  How long does shipping take?

  Shipping time varies by location. These are our estimates:

  Location *Estimated Shipping Time
  United States 10-30 Business days
  Canada, Europe 10-30 Business days
  Australia, New Zealand 10-30 Business days
  Central & South America 15-30 Business days
  *This doesn’t include our 2-5 day processing time.

  Do you provide tracking information?

  Yes, you will receive an email once your order ships that contains your tracking information.

  My tracking says “no information available at the moment”.

  For some shipping companies, it takes 2-5 business days for the tracking information to update on the system.

  Will my items be sent in one package?

  For logistical reasons, items in the same purchase will sometimes be sent in separate packages, even if you've specified combined shipping.

  If you have any other questions, please contact us and we will do our best to help you out.

  REFUNDS & RETURNS POLICY

  Order cancellation

  All orders can be cancelled until they are shipped. If your order has been paid and you need to make a change or cancel an order, you must contact us within 12 hours. Once the packaging and shipping process has started, it can no longer be cancelled.

  Refunds

  Your satisfaction is our #1 priority. Therefore, if you’d like a refund you can request one no matter the reason.

  If you did not receive the product within the guaranteed time(45 days not including 2-5 day processing) you can request a refund or a reshipment.

  If you received the wrong item you can request a refund or a reshipment.

  If you do not want the product you’ve receive you may request a refund but you must return the item at your expense and the item must be unused.

  • Your order did not arrive due to factors within your control (i.e. providing the wrong shipping address)
  • Your order did not arrive due to exceptional circumstances outside the control of HOGAKI.COM - Home, Garden & Kitchen shop (i.e. not cleared by customs, delayed by a natural disaster).
  • Other exceptional circumstances outside the control of hogaki.com

  *You can submit refund requests within 15 days after the guaranteed period for delivery (45 days) has expired. You can do it by sending a message on Contact Us page

  If you are approved for a refund, then your refund will be processed, and a credit will automatically be applied to your credit card or original method of payment, within 14 days.

  Exchanges

  If for any reason you would like to exchange your product, perhaps for a different size in clothing. You must contact us first and we will guide you through the steps.

  Please do not send your purchase back to us unless we authorise you to do so.

  LARGE ORDER DEALS

  Wholesale

  Thank you for your interest doing business with us!

  If you would like to get a discounted price for your large purchase orders, fill in the required blanks along with your email address, the product Item ID # and/or the link of the item that you want to order, item quantity (minimum of 30 pieces), shipping country and payment method is required. We will contact you with a discounted price as soon as we receive your inquiry.

  You may also like these products